Журнал "Штудії"

Мета журналу "Штудії" - сприяти розвитку богословської думки та духовному збагаченню християн, а також популяризувати дослідницькі проєкти. Редакція не завжди поділяє думку авторів статей. Відповідальність за достовірність інформації, а також за посилання на різні джерела несуть автори. Статті публікуються в авторській редакції.

Журнал виходить один раз на рік. Повне або часткове відтворення (передрук) опублікованих у журналі матеріалів допускається при обов'язковому посиланні на джерело. Журнал не переслідує комерційних цілей. Видається і поширюється виключно за рахунок добровільних пожертвувань. Журнал розрахований на широке коло читачів.

Читати

Прочитано 36 разів

ОНЛАЙН-РЕСУРСИ

Ми розвиваємо онлайн-платформи та спільноти, де люди можуть знайти підтримку, пораду та спілкування з іншими віруючими. Це включає веб-сайт, форуми, соціальні мережі та онлайн-трансляції подій. Ці ресурси роблять наше служіння доступними для людей у всіх куточках України.

 

Ми також активно працюємо в соціальних мережах, де ми публікуємо цікаві та надихаючі матеріали, а також сповіщаємо про майбутні події. Це дозволяє нам підтримувати зв'язок зі спільнотою та залучати нових людей до нашого служіння.

Крім того, ми транслюємо наші події в онлайн-режимі, щоб кожен міг прийняти участь в богослужіннях, навчаннях та спеціальних заходах. Це особливо важливо для тих, хто знаходиться в віддалених регіонах або не може особисто відвідувати церкву.

Ми намагаємося використовувати всі можливості, які надає сучасна технологія, щоб допомогти людям знайти спільноту віруючих, навчитися Божому слову та рости у своїй вірі. Наші онлайн-ресурси та спільноти створені для того, щоб бути поруч з вами в будь-який час і в будь-якому місці.

Наші соцмережи

 @lightofthegospelua 

 lightofthegospelua

 lightofthegospelua

Підпишіться будь ласка на наші соцмережі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСІОНЕРСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР

"СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ"

Україна, Київ, вул. Хорольська, 30