Вівторок, 02 липня 2024 05:58

Рукопокладання на пасторське та дияконське служіння - Балаклія

Рукопокладання на пасторське та дияконське служіння в церкві "Світло Євангелії"

30 червня 2024 року в місті Балаклія відбулося урочисте рукопокладання на пасторське та дияконське служіння в церкві "Світло Євангелії". Для проведення цього важливого заходу прибули служителі з різних міст: Сергій Гуц та Артем Малишев з Києва, а також Євген Салфетніков з Дружківки.

На пасторське служіння було рукопокладено Олексія Олександровича Салфетнікова, якого підтримувала його дружина Олена Валеріївна Салфетнікова. На дияконське служіння рукопоклали Юрія Івановича Жалдака, якого підтримувала його дружина Тетяна Вікторівна Жалдак.

Церкви ВМРЦ «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ» щиро вітають нових служителів і бажають їм Божих благословінь у їхньому служінні.

Доступно відео для перегляду на каналі церкви:

Прочитано 11 разів

Медіа

Галерея зображень

У нас регулярно відбуваються різноманітні події, пов'язані з релігійними та духовними темами, християнським служінням та допомогою у час війни.

Наші події орієнтовані на зміцнення духовного життя учасників нашої спільноти та надання практичної допомоги тим, хто знаходиться у складних обставинах. Ми організовуємо релігійні служіння, спільні молитовні збори, біблійські дослідження та обговорення, духовні ретріти та розміну досвіду.

Окрім цього, ми активно займаємося служінням тим, хто потребує допомоги у часи війни. Ми надаємо матеріальну, моральну та духовну підтримку постраждалим, ветеранам, сім'ям військовослужбовців та всім, хто потребує нашої допомоги. Ми організовуємо збір гуманітарної допомоги, медичні місії, психологічну підтримку та інші ініціативи, щоб допомогти тим, хто постраждав від наслідків війни.

Наша мета полягає в тому, щоб нести Божу любов, надію та підтримку всім, хто потребує. Ми віримо, що через наше спільне служіння та допомогу, ми можемо змінити життя та принести світло тим, хто переживає темні часи.

Наші соцмережи

 @lightofthegospelua 

 lightofthegospelua

 lightofthegospelua

Підпишіться будь ласка на наші соцмережі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСІОНЕРСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР

"СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ"

Україна, Київ, вул. Хорольська, 30