Неділя, 02 червня 2024 14:23

Слава Богу за дітей! Свято у Василькові та Здоровці.

Сьогодні, в День захисту дітей, у Здоровці та Василькові відбулися ярмарки ігор, де діти могли весело провести час, поласувати попкорном та солодкою ватою, а також отримати призи за перемогу в конкурсах.

Найголовніше, що на цих заходах було посіяно Євангеліє в серця дітей та їхніх батьків. Загалом, у Василькові зібралося більше ста людей, а в Здоровці - більше восьмидесяти. Люди були щиро вдячні за те, що для їхніх дітей організували таке чудове свято.

Це чудовий приклад того, як християни можуть ділитися своєю вірою з іншими, роблячи світ кращим.

Прочитано 19 разів

Медіа

Галерея зображень

У нас регулярно відбуваються різноманітні події, пов'язані з релігійними та духовними темами, християнським служінням та допомогою у час війни.

Наші події орієнтовані на зміцнення духовного життя учасників нашої спільноти та надання практичної допомоги тим, хто знаходиться у складних обставинах. Ми організовуємо релігійні служіння, спільні молитовні збори, біблійські дослідження та обговорення, духовні ретріти та розміну досвіду.

Окрім цього, ми активно займаємося служінням тим, хто потребує допомоги у часи війни. Ми надаємо матеріальну, моральну та духовну підтримку постраждалим, ветеранам, сім'ям військовослужбовців та всім, хто потребує нашої допомоги. Ми організовуємо збір гуманітарної допомоги, медичні місії, психологічну підтримку та інші ініціативи, щоб допомогти тим, хто постраждав від наслідків війни.

Наша мета полягає в тому, щоб нести Божу любов, надію та підтримку всім, хто потребує. Ми віримо, що через наше спільне служіння та допомогу, ми можемо змінити життя та принести світло тим, хто переживає темні часи.

Наші соцмережи

 @lightofthegospelua 

 lightofthegospelua

 lightofthegospelua

Підпишіться будь ласка на наші соцмережі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСІОНЕРСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР

"СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ"

Україна, Київ, вул. Хорольська, 30