Церква Світло для України, Київ

«Зібрання нашої церкви проходить кожної неділі об 11:00. А якщо ви прийшли та побачили пустий зал, це означає, що було вознесіння Церкви».
© Сергій Гуц — пастор нашої церкви.

Церква Світло для України

 
 
 
 
 
 
 
Приєднуйтесь до перегляду трансляції нашого зібрання на  YouTube SvitloForUkraine, де ви можете почути Боже Слово, прославлення Господа та іншу інформацію про нашу церкву.

На тижні:

  • вивчення Біблії
  • підліткові зустрічі
  • уроки гітари
  • зустрічі для сестер

Програми допомоги:

Кожного місяця наша церква їздить по різним куточкам України задля допомоги людям, які постраждали він російської агресії. Доставляємо продукти, засоби гігієни, будівельні матеріали, і не менш головне — Боже Слово — Євангелію.
За можливості підтримуємо військових. Молимося, купляємо обмундирування, надсилаємо листи підтримки.
Організовано «Школу Біблії», де люди кожного тижня по середам і п'ятницям можуть вивчати Біблію. А приємним бонусом до цього є продуктовий набір тим, хто потребує.
 
 
 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прочитано 142 разів
Детальніше в цій категорії: Церква Дизайн Христа, Дружківка »

Церкви асоціації

Церкви асоціації - це спільнота різних церков та духовних громад, які об'єднуються з метою спільного служіння та підтримки. Наша асоціація створена для зміцнення спільності між церквами, сприяння взаєморозумінню та співпраці між ними.

Одним із головних завдань церков асоціації є надання духовної підтримки та допомоги своїм членам. Ми організовуємо спільні богослужіння, молитвені збори, біблійські дослідження та інші події, які сприяють духовному зростанню та спільноті віруючих. Також, через об'єднання ресурсів та досвіду, ми забезпечуємо можливості для навчання та розвитку своїх членів, щоб бути кращими слугами Божими.

Окрім внутрішньої спільноти, церкви асоціації також прагнуть здійснювати місійну діяльність у своєму регіоні та за його межами. Ми спільно проводимо благодійні акції, соціальні проекти та місійні подорожі, щоб принести Божу любов, милосердя та надію тим, хто цього потребує. Асоціація надає підтримку та координацію цих місійних зусиль, щоб досягти більшої ефективності та впливу.

Церкви асоціації - це спільнота, де люди з різних церков та духовних спільнот можуть знайти спільний майданчик для співпраці, навчання та діяльності. Ми прагнемо прославляти Бога через наші спільні зусилля та спільну місію, служити людям та сприяти духовному зростанню кожного із нас.

Якщо у вас є питання щодо церкви асоціації або ви бажаєте отримати додаткову інформацію, будь ласка, напишіть нам

Наші соцмережи

 @lightofthegospelua 

 lightofthegospelua

 lightofthegospelua

Підпишіться будь ласка на наші соцмережі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСІОНЕРСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР

"СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ"

Україна, Київ, вул. Хорольська, 30