Церква Світло Різдва Христового, Київ

Церква на Оболоні "Світло Різдва Христового"

 

Прочитано 62 разів

Галерея зображень

Церкви асоціації

Церкви асоціації - це спільнота різних церков та духовних громад, які об'єднуються з метою спільного служіння та підтримки. Наша асоціація створена для зміцнення спільності між церквами, сприяння взаєморозумінню та співпраці між ними.

Одним із головних завдань церков асоціації є надання духовної підтримки та допомоги своїм членам. Ми організовуємо спільні богослужіння, молитвені збори, біблійські дослідження та інші події, які сприяють духовному зростанню та спільноті віруючих. Також, через об'єднання ресурсів та досвіду, ми забезпечуємо можливості для навчання та розвитку своїх членів, щоб бути кращими слугами Божими.

Окрім внутрішньої спільноти, церкви асоціації також прагнуть здійснювати місійну діяльність у своєму регіоні та за його межами. Ми спільно проводимо благодійні акції, соціальні проекти та місійні подорожі, щоб принести Божу любов, милосердя та надію тим, хто цього потребує. Асоціація надає підтримку та координацію цих місійних зусиль, щоб досягти більшої ефективності та впливу.

Церкви асоціації - це спільнота, де люди з різних церков та духовних спільнот можуть знайти спільний майданчик для співпраці, навчання та діяльності. Ми прагнемо прославляти Бога через наші спільні зусилля та спільну місію, служити людям та сприяти духовному зростанню кожного із нас.

Якщо у вас є питання щодо церкви асоціації або ви бажаєте отримати додаткову інформацію, будь ласка, напишіть нам

Наші соцмережи

 @lightofthegospelua 

 lightofthegospelua

 lightofthegospelua

Підпишіться будь ласка на наші соцмережі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСІОНЕРСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР

"СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ"

Україна, Київ, вул. Хорольська, 30